PORADNIA DIETETYCZNO-ŻYWIENIOWA

1. Dietetyk Tamara Wydrzycka


Posiada dyplom Studium Medycznego wydz. Dietetyki w Krakowie. Pracuje od wielu lat jako dietetyk w Szpitalu Powiatowym w Ostrowcu Św. Ma duże doświadczenie w układaniu diet różnego rodzaju: odchudzających, przy wszelakiego rodzaju schorzeniach, dla kobiet w ciąży i karmiących, dla sportowców... Prowadziła szkolenia na temat "Ogólne zasady dietetyki i zdrowy tryb życia" dla różnych grup wiekowych. Lubi aktywny tryb życia i kontakt z naturą. Bardzo łatwo nawiązuje przyjazne relacje z ludźmi.

 

2. Lekarz medycyny internista Elżbieta Wesołowska


Absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego im St. Staszica w Ostrowcu Świętokrzyskim. Studia ukończyła w 1969 roku na wydziale lekarskim Akademii Medycznej w Poznaniu. Po studiach powróciła do rodzinnego miasta i rozpoczęła pracę na ówczesnym III wewnętrznym w Szpitalu Miejskim w Ostrowcu.Przez ponad 30 lat była kierownikiem Krwiodawstwa. Pracowała też w Przychodni Rejonowej No 2 przy ulicy Kopernika. Czyta "dobre" książki, lubi wycieczki zarówno po Polsce jak i zagraniczne.

 

3. Psycholog kliniczny Maciej Malinowski


Absolwent psychologii na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Obszar zawodowych zainteresowań obejmuje relacje międzyludzkie, rozbieżności pomiędzy oczekiwaniami a możliwościami, problemy w komunikacji. Relaks to czas spędzony z bliskimi, wartościowa literatura, muzyka w ogromnych ilościach, aktywny wypoczynek zwłaszcza zimą na dwóch deskach.

 

4. mgr Małgorzata Kościelak - ćwiczenia wspomagające odchudzanie


Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie.Jest instruktorem fitnessu. Od 1986r. prowadziła zajęcia aerobiku w ODK Ostrowiec Św., a obecnie pracuje w MOSiR Ostrowiec Św.jako instruktor aerobiku, aquaaerobiku, stepu, nordic walking i innych. W latach 90-tych prowadziła zajęcia w "Klubie Kwadransowych Grubasów". Jest sportowcem z zamiłowania .Trenowała gimnastykę akrobatyczną i pływanie. W wolnym czasie jeździ na nartach, chodzi po górach.

 

5. Dagmara Kultys - zajęcia jogi


W przygotowaniu

 

AXACOMPENSAforMED

stomatologia ostrowiec, stomatolog ostrowiec, ginekologia ostrowiec, ginekolog ostrowiec